Dopis pro lékaře

Vážená paní doktorko, vážený pane doktore,
jsem velmi ráda, že jste si našli chvíli na seznámení se se Systémem Asistovaného Hubnutí®. Na začátku mi dovolte, abych se představila. Jmenuji se Lenka Náměstková a již od roku 2009 se věnuji práci s klienty jako nutriční terapeut. Na základě mých profesních zkušeností, touhy neustále se vzdělávat a díky tomu pomáhat klientům, jsem vytvořila metodu , se kterou bych Vás zde chtěla seznámit.

Jsem si jistá, že při pročítání našich webových stránek, Vám bude celá řada článků připadat směšná, někdy až triviální. Je však potřeba si uvědomit, že jako nutriční terapeuti chceme, aby nám naši klienti rozuměli. Jen tak budou moci pochopit, jak jim Systém Asistovaného Hubnutí® může pomoci řešit jejich problémy nejen s váhou. Naší prací je tak zejména vysvětlit našim klientům velmi složité procesy, které v těle probíhají. Budeme-li s nimi mluvit lékařským jazykem a vysvětlovat jim například, že prolin musí translatovat na hydroxyprolin, aby inkorporoval do kartilaga, pak jim mnoho nepomůžeme, protože tomu nebudou rozumět. Pokud jim však řekneme, aby do jídelníčku zařadili dušenou šunku, protože je to dobrý zdroj prolinu, udělám pro ně přesně to, co je třeba.

Kazuistika

Základem našeho fungování je fakt, že nejsme výživoví poradci, kterých je dnes na trhu velká řada a o jejichž kvalifikaci lze velmi často pochybovat. Neprodáváme žádné produkty, jsme diplomovaní nutriční terapeuti, kteří umí vracet vychýlený zdravotní stav člověka do normálu jen základním jídlem bez doplňků stravy. Pokud tedy potřebujete, aby některý z Vašich pacientů zhubnul kvůli zdravotním obtížím, plánované operaci nebo mu chcete pomoci zrychlit jeho rekonvalescenci po operaci, pošlete ho k nám. Velmi rádi mu pomůžeme. Pracujeme i s imobilními pacienty.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o metodě Systému Asistovaného Hubnutí®, neváhejte se na mne obrátit, jsem Vám plně k dispozici. Máme totiž jeden společný cíl, a to pomoci Vašim pacientům ke zlepšení jejich zdravotního stavu.

S úctou
Lenka Náměstková, DiS.
diplomovaná nutriční terapeutka,
autorka metody Systém Asistovaného Hubnutí®