FranchisingOcenění z ČAF 5. ročníku franchisingové soutěže

Úspěšný franchisový koncept řízený ženou

Cenu získal Systém asistovaného hubnutí®

Systém asistovaného hubnutí je franchisingový koncept odborníků ve světě výživy, nutričních terapeutů. Systém asistovaného hubnutí s.r.o byl založen Lenkou Náměstkovou, DiS. v roce 2006 jako logické pokračování fyzické osoby Lenka Náměstková. Poskytuje služby především v oblasti redukce hmotnosti. Systém asistovaného hubnutí je metoda, která využívá k redukci pouze základní potraviny a redukuje hmotnost klientů bez nutnosti sportu! Je to velice důležité pro osoby se změněnou tělesnou schopností pohybu (ZTP), pro klienty před a po operacích, s vysokou nadváhou, ale rovněž pro všechny, kterým sport nepůsobí radost.

Metoda Systém asistovaného hubnutí dosahuje nadstandartních výsledků zapracováním poznatků z biochemie do praxe. A přitom nejde o dietu v nyní používaném slova smyslu. Klient musí jíst všechny potraviny, nevylučuje ani sacharidové potraviny z jídelníčku, musí jíst správné a ne podhodnocené porce a nemusí cvičit. Terapeut každému klientovi nastaví individuální stravování podle konkrétních podmínek klienta.

Mýtus, že se při redukci musí cvičit, jsme překonali na tisících klientů a nejde o nějaké studie na 20 lidech. Lidské tělo umíme opravovat pouze správně načasovaným jídlem, přičemž běžně vracíme krevní tlak a glykemii do normálu. Stejně jako další vychýlené hodnoty krevního obrazu, například kyselinu močovou, cholesterol nebo hodnoty jaterních testů. Systém asistovaného hubnutí je ryze český koncept založený na znalostech léčebné výživy. Byly do něho zapracovány poznatky nejen českých, ale i světových vědců v oblasti výživy, psychologie, endokrinologie a také další výsledky výzkumů lidského těla.

Co je na naší práci krásné?

To, že se mladík, který touží být vojákem a nechtějí ho přijmout, protože má z neznámého důvodu špatné jaterní testy a u lékařů chodí od čerta k ďáblu, stane vojákem, protože po nasazení SAH® už nemá špatné jaterní testy.
To, že ze stavu stolice 5x denně, hypertenze, zvýšená glykemie, kyselina močová, cholesterolémie a léky za 1711,- Kč dostaneme člověka do stavu stolice 1 x denně, bez hypertenze, glykemie v normálu, bez cholesterolémie, se sníženou hodnotou kyseliny močové a léků za 111,- Kč.

Kazuistika

To, že pacientovi při hemochromatóze hrozilo pouštění žilou, ale po nasazení SAH® se hodnoty Glykemie: 6,5 , HbA1c 36 Fe: 51,8 vrátily na Glykemie 4,9 , HbA1c 26 a Fe 24,3!!!
To, že žena, která přichází s nadváhou a říká – 3 roky jsem nesnědla knedlík, tak po nasazení SAH®, i když již ten knedlík jí, nemá nadváhu.
To, že ženy, které cvičily bez výsledku a trpěly nadváhou, se i bez cvičení nadváhy zbavily a umí si udržet hmotnost.
To, že vaše kancelář může vypadat takto.
To, že na ni máte.
To, že v ordinaci lidé najdou na slovo vzatého odborníka.
To, že si svůj čas mohu řídit podle svého.
To, že měníme lidem životy k lepšímu!

Co není pěkné!

To, že na počátek musím mít „finanční polštář“ alespoň v podobě někoho, kdo mně podrží, než si lidé najdou, že v dané lokalitě pracuji.
To, že budu muset odborníkům oponovat, když budou opakovat ty své 60-70 let staré nesmysly.
To, že když nepracujete, nejsou peníze, ale to je prostě všude.

Milá kolegyně,

dovolte mi, abych se představila. Jmenuji se Lenka Náměstková a již přes 10 let se věnuji práci s klienty jako nutriční terapeut. Jsem moc ráda, že jste se i Vy, stejně jako já před lety, rozhodla vydat touto cestou a pomáhat lidem řešit jejich problémy s váhou. Možná se za několik let vidíte v ordinaci jako zaměstnankyně nemocnice, která bude do úpravy stravování nutit pacienty kteří možná sami ani nechtějí. A to s nízkým platem, pevnou pracovní dobou a nemožností si ji jakkoli přizpůsobit vlastním potřebám.

Co kdybych Vám ale řekla, že to jde i jinak? Že můžete být svou vlastní paní, pomáhat klientům, kteří chtějí ve svém životě něco změnit, vydělávat zajímavé peníze a navíc si svůj čas zorganizovat tak, jak bude vyhovovat Vám. Máte šanci využít své znalosti a zkušenosti a stát se součástí sítě nazvané Systém asistovaného hubnutí®, díky němuž si můžete otevřít vlastní ordinaci v regionu, ve kterém žijete. Stanete se nezávislou podnikatelkou, která si sama určí, jakou cestou se její kroky k úspěchu budou ubírat.

Na českém trhu funguje celá řada konceptů, které svým klientům slibuje takřka zázračné výsledky. Bohužel realita je taková, že dlouhodobě nefungují a jsou to tito klienti, kteří stále na váze přibírají. V konceptu Systém asistovaného hubnutí® k jejich problémům a hlavně k jejich řešení přistupujeme zcela jinak. Co takhle se zamyslet nad tím, zda právě pro Vás není ten správný čas seznámit se s metodou Systému asistovaného hubnutí®?

Co to vlastně je?

Jedná se o způsob vedení klienta, při kterém využíváme rozšířenou léčebnou výživu a jen základním jídlem a bez sportu vracíme vychýlený zdravotní stav člověka do normálu včetně glykemie, kyseliny močové, cholesterolu, ale i krevního tlaku.

Sama víte, kolik lidí cvičit nemůže, protože je před operacemi, po nich a nebo jim cvičení nepřináší kýžený výsledek. My to ale již umíme nastavit tak, že cvičení nepotřebujeme a jen základním jídlem, bez vylučování jakýchkoli surovin z jídelníčku, opravujeme těla.

Systém asistovaného hubnutí® vede klienta k dennímu sestupu 100-300g denně, aniž by přestal jíst řízek s kaší, roštěnou s rýží, rajskou s knedlíky či oříšky. Nevylučujeme žádné potraviny ze stravy a nejedná se o dietu v tom přeneseném slova smyslu, ve kterém ho nyní všichni chápou. Systém asistovaného hubnutí® je science fiction v praxi a bude to trvat ještě minimálně 50 let, než to větší počet lidí pochopí, ale již je nás třeba nyní!

My jsme ale diplomovaní nutriční terapeuti, kteří dokáží s jídlem zázraky a je potřeba, aby nás bylo více.

Proto si dovoluji Vás oslovit a doufám, že Vám lidé nejsou jedno a rozšíříte naše řady! Hledám odvážné terapeutky a terapeuty, kteří se nesmiřují s daným stavem věci a chtějí pomoci prakticky.

Pokud Vás zajímá více informací o tom, co a jak děláme, či jak se k nám můžete připojit, není nic jednoduššího, že si domluvit schůzku, kde Vám všechno vysvětlím. Kontaktovat mne můžete buď na telefonním čísle 604 219 187, nebo prostřednictvím emailu namestkova@systemah.cz.

Těším se na setkání s Vámi

Vaše

Lenka Náměstková, DiS.
Diplomovaný nutriční terapeut
pracující metodou
Systém asistovaného hubnutí®