Benátky nad Jizerou

Bc. Ivana Veškrnová, DiS.

Registrovaný diplomovaný nutriční terapeut

PROSÍM KLIENTY, ABY PŘICHÁZELI DO ORDINACE ZDRAVÍ, RESP. BEZ AKUTNÍHO ONEMOCNĚNÍ. V PŘÍPADĚ NEMOCI VÁS RÁDA OMLUVÍM A NAJDU NÁHRADNÍ TERMÍN.

Telefon: 702 174 154
E-mail: veskrnova@systemah.cz
IČ: 03874770
Bankovní spojení: 269477602/0300
VS: číslo vašeho mobilního telefonu

Facebook

Kde mě najdete

Zámek čp. 50
294 71 Benátky nad Jizerou

Do navigace, prosím, zadávejte „Husovo náměstí, Benátky nad Jizerou“, ne Zámek 50 (zavede Vás to špatně). Z náměstí se vydejte do zámeckého parku, kde sídlím přímo naproti Zámku v budově, kde je Infocentrum a dětský lékař.

Kdy ordinuji

Ordinační dny:
Po, St, Čt 8:00 – 14:30
Út 12:00 – 17:30
Vždy je nutné domluvit schůzku telefonicky předem.

Ceník

O mně

  • Věk: 41 let
  • Výška: 170 cm
  • Váha: 71 kg

Dobrý den,
ráda bych úvodem napsala pár vět o mých zkušenostech s redukcí váhy.
Nikdy jsem nebyla subtilní postavy, ale ani neoplývala kilogramy navíc, zkrátka tak akorát.
Během puberty se má postava přeměnila a já měla brzy nadváhu. V následujících letech se ze mě stal aktivní objekt různých forem hubnutí.
Dělená strava, dieta Atkinsonova, Štefana Margity, koktejlová (Herbalife), Mačingové aj. Jednu jsem držela déle, další krátce. Hubnoucí efekt tomu byl přímo úměrný, tj. někdy se podařilo zredukovat více kilogramů, jindy méně. Nikdy pro mě nebyl problém pravidla redukce dodržovat, nicméně vždy jsem dospěla ke stejnému výsledku: diety se nedaly držet dlouhodobě,natož je pojmout jako celoživotní styl stravování. Ani jedna z těchto forem hubnutí mě nenaučila, jak jíst správně, vyváženě a zároveň nepřibírat. Pokaždé se během pár týdnů vrátily zredukované kilogramy zpět (obvykle ještě nějaké přibyly). Na prahu dospělosti jsem již byla na pomezí nadváhy a 1. stupně obezity. Dvě těhotenství a léčba vážné nemoci dovedly mé váhové score na 94 kg.
Díky SAH jsem zhubla 26 kg – bez jakýchkoliv doplňků, preparátů či léčiv, jen běžnou stravou. Jsem nadšena, mohu jíst naprosto vše, cítím se skvěle a chci tuto radost a šanci nejen na nižší váhu, ale také lepší a zdravější život předávat dál. Chtěla jsem mít odpovídající vzdělání v oboru a dokončila 3 leté studium na Vyšší odborné škole zdravotnické v oboru nutriční terapeut.
Těším se na Vaši návštěvu!

Vzdělání

  • Gymnázium Dr. J. Pekaře, Mladá Boleslav – maturitní studium
  • Státní jazyková škola Liberec – pomaturitní studium ukončené státní jazykovou zkouškou z AJ
  • Univerzita J. E. Purkyně, Ústí n. L. – bakalářské studium – Sociální politika a sociální práce
  • Vyšší odborná škola zdravotnická Medea, s.r.o. – obor Nutriční terapeut

Reference

Dobrý den paní Veškrnová,
musím se s Vámi o malý příběh. V sobotu jsem byli na akci u Mnichova Hradiště (Fler jarmark), u jednoho stánku mě zaujaly magnetky s obrázky dvou pěkně boubelatých ženských( viz příloha), tak jsem si koupila pro sebe a také i pro mojí sestru, která má k Vám také namířeno. S paní u stánku jsme se daly do řeči, já jsem jí vyprávěla, že jsem teď v redukčním procesu a obrázek dám na lednici, abych měla na očích, že takhle jako ty dámy vypadat nechci :-) Ona se mi pochlubila , že už zhubla s Vaší pomocí 30 kg :-) Je to paráda, když vidím, že to funguje!!

Září 2018
Dobrý den paní Veškrnová,
zpětně bych Vám chtěla poděkovat za Vaše služby, které mi dopomohly k ideální váze.
Trápila jsem se nadváhou po porodu dcerky a různé diety a samotné cvičení mi dlouho nevydržely. Opětovně jsem propadla zoufalství a opětovně jsem začala spíše nabírat. Manžel mi tvrdil každý měsíc, že se nesmím divit, když jsem po porodu, ale když už jsem byla téměř rok po porodu a váha byla o mnoho kil vyšší než kdysi, byla jsem ráda, že jsem po recenzích z okolí navštívila nutričního terapeuta, Vás!
Díky Vašim radám, zadanému stravovacímu plánu (režimu) se mi podařilo kila stahovat dolů na váhu, která po cca měsíci a něco byla pro mne přijatelnou. Cítila jsem se hned fyzicky zdatnější, psychicky vyrovnanější a krásnější. Co víc si přát.
Režimu jsem se nevzdala a šla ještě o několik kil dolů. Nyní jsem již na Vámi doporučené váze. Mam krásných 66 kilo. Což byl můj cíl! Stravovací režim je již pro mne mým denním stereotypem. Nepociťuji, že bych potřebovala někde jíst více, či něco jiného než jsem se naučila.
Jste za mne odborník na svém místě. Budu Vás v okolí doporučovat. Jste skvělá a díky Vašim radám, doporučením jsem dosáhla cíle a to bez jojo efektu. Děkuji, děkuji, děkuji.
S pozdravem ....

Březen 2017
Dobrý den, paní Veškrnová.
Bylo 1.března 2016 a já, , den před svými padesátými narozeninami, s čerstvými výsledky od lékaře a 135 kg živé váhy, jsem ztěžka usedl do Vaší sedačky v kanceláři a nechal se vtáhnout do tajů vědy, která nese název Systém asistovaného hubnutí.
Zdravotní zpráva zněla jasně. Vysoké tuky, vysoké cukry, vysoký tlak, vysoký cholesterol - prostě obezita jako hrom. V první chvíli jsem bral všechny Vaše rady s rezervou, ale jak šel čas a kila pomalu ubývala, věřil jsem tomu víc a víc. Je pravda, že jsem nebyl celý rok stoprocentní, a že hříchy byly, jsou a budou. Ale málo a mám pocit, že jak jde čas hřeším méně a méně. Kila sice nejdou dolů tak, jako na začátku, ale přiznám se, že se s tím nijak zvlášť netrápím. Mnohem důležitější je pro mě zdravotní stav, pohyblivost a snad to nebude znít moc nabubřele, když řeknu, že i líp vypadám.
Prostě Systém asistovaného hubnutí je životní styl, který je účinný, zdravý a hlavně lidský.
Nakonec mi ještě dovolte, abych Vám moc poděkoval za všechno, co jste pro mně udělala, a přeji Vám všechno, co si jen budete od života přát.
Děkuji, a na závěr má váha k dnešnímu dni: 103,5kg.

Duben 2016
Dobrý den paní Veškrnová,
jen Vám chci poděkovat a podělit se s informací ohledně mého vysokého tlaku. Jsem po 24 hodinové kontrole měření tlaku a vše skvělé měření. Paní doktorce jsem říkala, že s Vaší pomocí jsem měla úbytek na váze 11 kg za 3 měsíce a cítím se skvěle. Říkala, že nejsem první kdo si Vás chválí. Jsem moc ráda,že jsem se odhodlala k Vám jít a děkuji za Váš přístup a pomoc. Denní dávku léků mi paní doktorka snížila a prý uvidíme jak bude vše pokračovat a možná jednou třeba i léky nebudu muset brát,tak uvidíme. Přeji Vám krásný den.

Leden 2016
Dobrý den, paní Veškrnová,
už teď jsem na váze, kterou jsem měla v červnu :-) a budu pokračovat dál.
Potřebovala jsem dospět k " bodu zlomu" , " obratu na pravou cestu" a " určení pravidel v mém nepravidelném životě" .To se mi díky Vám a Vaší podpoře povedlo. Pokračuji po cestě plné nástrah a našeptávání Huga. Po cestě bez odpírání si jídla na které mám chuť ( pokud je správně zařadím) a fajn pocitu při pohledu na váhu, do zrcadla, pochval okolí a shledání s oblečením, které čekalo ve skříni na svoji příležitost :-)
Děkuji a třeba ( věřím tomu) bude na kontrole 80 :-)
S pozdravem.

Listopad 2015
Dobrý den, paní Veškrnová,
podle svých statistik jsem na -13 kg a nemůžu se toho nabažit. Mám velkou radost z oblékání a z toho, že už mi lidé na potkání říkají, že je to vidět. Možná bych měla mít ještě méně, ale nestresuji se, když někdy zastavím a nehýbe se to nevadí, ta potvora to stejně potom pustí. Dodržuji daná pravidla. A také jsem se naučila přemlouvat hypothalamus, ať pustí nějaké to deko nebo dostane čaj z lípy.
Cíl mít 75 kg je reálný.
Mějte se

Říjen 2015
Hezký den, paní Veškrnová,
absťák po skončení naší každodenní komunikace pomalu odchází :-), takže píšu "jen, tak".
Píšu také proto, že dnes byla pokořena moje meta a ráno se na váze objevila baťovská cifra 79,9 !
Musela jsem se Vám pochlubit a taky se náležitě odměnit, takže jsem dopoledne vtrhla do obchodů a nakoupila si nějaké oblečení a obutí. Tolik štěstí, když jsem si mohla v zrcadlech říct, že už to "docela ujde" a že mi jsou některé kousky velikosti L.
A dokonce jsem domů nevezla ani jednu věc XXL :-D, jak jsem měla ve zvyku ( halit se do širokých a dlouhých hábitů a schovávat kde co).
Teď mě čeká další práce do stanovených 75 kg. Mějte se moc krásně