Vrchlabí

Kateřina Marksová, DiS.

Registrovaný diplomovaný nutriční terapeut

Informace pro klienty

Od února 2018 se na vás v ordinaci ve Vrchlabí těší opět paní Kateřina Marksová, DiS.
Z důvodu rodičovské dovolené, nejsou ordinační hodiny pevné – proto je potřeba se na konzultaci domluvit telefonicky, mailem nebo přes Facebook. Děkuji za pochopení a těším se na spolupráci!
Kateřina Marksová, DiS.

Telefon: 773 110 140
E-mail: marksova@systemah.cz
IČ: 86973789
Číslo účtu: 2400146091/2010 (FIO banka)
VS: číslo vašeho mobilního telefonu

Facebook

Martina Hloušková

studující nutriční terapeut

Telefon: 732 490 751
E-mail: hlouskova@systemah.cz

Ceník

Kde mě najdete

Zrekonstruovaná „Residence pivovar“ (1.patro vlevo)
Komenského 63
Vrchlabí 543 01

GPS: 50.6184406N, 15.6101250E

Kdy ordinuji

Ordinační dny: dle objednání
Schůzku je nutné si sjednat předem po telefonu.


O mně

  • Věk: 30 let
  • Výška: 160 cm
  • Váha 66 kg (dne 1. 1. 2011 ještě 93 kg)

Paní Kateřina Marksová ví velmi dobře, co je život s obezitou již od dětského věku. Ve věku 4 let prodělávala hormonální léčbu a od té doby byla vždy „baculka“. Dne 1.1.2011 se po několika hubnoucích procesech vyšplhala na hmotnost 93kg při 160 cm. Dnes, pomocí SAH snížila na 69 kg a dále pracuje na dalším snižování. Je velkým milovníkem čokolády a dalších sladkostí, ale i přes to svou hmotnost snižuje. Díky vlastní zkušenosti je schopná empatie, má pochopení pro vaše trápení a bude vám oporou ve vašem boji a společně s vámi se bude těšit z vašich úspěchů.

Vzdělání:

  • Všeobecné gymnázium Nová Paka
  • Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, 5.května, Praha 5, obor diplomovaný nutriční terapeut
  • Ministerstvo zdravotnictví – Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru nutriční terapeut

Fotogalerie ordinace

Reference

Dobrý večer paní Kateřino,
Přeji vám i celé vaši rodině pohodu a zdraví v novém roce. Nemusela jsme vás kontaktovat, protože se stále držím na hranici 50-53 kg, pokud váha vyleze trochu výš, vytáhnu recepty a jde to dolů.
Nejhorší jsou pro mne situace, kdy nestíhám jíst, hodně pracuju, stresuju se, jím málo, pak jde váha nahoru!!!! Doporučila jsem vás minimálně 10 ženám, kudy chodím, tam samá chvála na váš přístup. Nejen, že jsem díky vám zhubla a cítím se báječně, ale letos na podzim jsem si nechala udělat operaci horních víček. Okolí je ze mne nadšené. Díky moc.
Mějte se krásně a pohodově.

Dobrý den, paní Marksová,
na základě velmi kladných hodnocení a ohlasů Vašich klientek bych Vás ráda požádala o spolupráci při hubnutí. Ráda bych, stejně jako ony, po pár měsících řekla, že to byla moje nejlepší investice :-) Můžeme si domluvit schůzku v prvním týdnu v lednu ?
Děkuji

Paní Marksová,
Víte že ani nevím kolik jsem si ze začátku dala cíl zhubnout? možná tak 10 - 15 kilo, ale moc jsem tomu nevěřila. Někdy se mi zdá že jsem na tom úplně závislá, ráno nedočkavě skáču na váhu a i když bych mohla občas zahřešit / chipsy, arašídy/ když mi to někdo nabízí tak si nedám.
Vždycky si řeknu že když budu mít třeba těch 75 kg tak si něco takového dám, ale pak si dám další a další hranici. Vážně mě to baví, když jsou denně vidět výsledky. Tak ještě tak aspon 5-6 kilo bych chtěla dolu, kdysi jsem mívala 63 kilo, ale to mi bylo tak kolem 18 let. Pod 70 budu spokojená, ale možná mi to nedá a budu pokračovat :-). Myslím že v červnu bych se u Vás chtěla ukázat, tak nějakou fotku přinesu. Není to nic složitýho dodržovat co jste mi napsala, hlavně mi vyhovuje že nic nemusím vymýšlet a všechny potraviny jsou běžně dostupné v každém obchodě. Taky zprávy od Vás mi hodně daly, a Vaše rady, když váha zlobila. Určitě s Váma ještě budu chtít spolupracovat, každodenní emaily by mi dost chyběly. Jsem Vám vážně moc vděčná že jste mi tak perfektně poradila a vše vysvětlila. Největší odměna bylo prohlášení mého 7-letého syna, že jsem nějaká hubená a že jsem hezká. To fakt potěší

Dobrý den, paní Marksová,
cítím se moc dobře a v pohodě.Ještě nikdy jsem se netěšila na váhu tak jako teď,to jsem jí radši obcházela obloukem,nejedla jsem zeleninu, ani moc ovoce, večer se nacpala a pak jsem z toho byla nešťastná,nadávala si jaká jsem kráva-litovala se,nechtěla jsem chodit mezi lidi.
Proto jsem moc ráda za naší spolupráci,jste takový můj andělíček strážníček..
Pohodový den přeji

Paní Marksová,
teď to zkusím sama..zatím moc děkuju za ty kila co nemám:-) a za podporu. Opravdu nic jiného nefunguje, jen tento systém.:-):-):-)
Mějte krásný den !!

Dobrý den.
musím vám napsat,jak to zvládám .. musím se pochválit,koukám že vy jste zaznamenala ukončenou váhu 59.2 kg a já k dnešnímu dni mam 58.5 kg za ten týden to sice šlo dolu a pak nahoru a zase dolu jak jste říkala... (v patek 58.6 sobota 59.2 v neděli 58.9) takže jakoby dnes mam zase hranici posunutou.. Držím se vašich pravidel,vážím se každý den a myslím že jsem schopna takhle už žit napořád protože i v tu sobotu kdy se to zvedlo nahoru tak jsem byla naprosto v pohodě a řekla si hm.. voda zase spadne a šla jsem s chuti snídat..takže jednak děkuji za spolupráci ale hlavně zato,že jste dokázala mi v hlavě udělat pořádek jak tělo funguje ,že se nemusím denně sedřít z kůže a tělo hubne i tak.. prostě psychika je úplně někde jinde.. A to neříkám jen tak ,ale opravdu to tak cítím a to je snad na tom to.
Dokonce včera jsem měla jet cvičit, ale byla jsem s dětmy na dětském dnu a nešla jsem řekla jsem si ,že tady mam pohybu dost a radši budu s nima.. a ráno ještě váha dole.. tak mě to prostě hrozně těší..
No nic, tak jsem se vám vypovídala
Chtěla jsem se zeptat jestli by vám nevadilo,když občas napíšu třeba jen tak.. nemusíte mi nijak radit spíš jen asi potřebuji se podělit jak pokračuji.. Nějak jsem si na vás zvykla a beru vás tak nějak ,,jako kamarádku,, jestli mi rozumíte..
Tak ještě jednou moc děkuji a přeji hezký den

Paní Marksová,
Chtěla bych Vám strašně moc poděkovat za nakopnutí a za podporu, kterou jsem ve Vás měla. Konečně jsem se přestala vymlouvat a začalo se něco dít.
Mrzí mě, že příští měsíc už pojedu bez Vás, ale aspoň uvidím, zda mám nějakou pevnou vůli a moc ráda se k Vám pak vrátím.
mějte se hezky.

Dobrý den, paní Marksová,
nedá mi to ........ musím ...... včera to byl přesně měsíc, co jsem s Vámi začala ..... a víte co se na displeji váhy ukázalo?????
79,0 kg !!!!!!
Takže žádných 3,8 kg za měsíc, ale rovných 5 kilo !!!
Omlouvám se, ale musela jsem Vám to napsat! Mám obrovskou radost ...... a vyřadila jsem další kalhoty ..... visí na mě jako na ramínku ...... úžasné!!!!!

Paní Marksová, mám pocit, že furt jím, večer toho je na mě hodně....no, snažím se. Ale včera jsem se musela smát, protože když jsem večer dojedla ten salát, tak jsem si oddychla .....uuuffff, tak jsem to zase za celý densnědla a už mám klid! :-):-):-) A dřív jsem spíš vymetala, co bych si tak ještě dala dobrého. Takže úplně nový pocit..... :-)

Dobrý den, paní Marksová,
Musím přiznat, že se mi snad ani nechce těm číslům, co mi každé ráno váha hlásí, věřit. Takhle snadno že by to šlo dolů?? Celý život se snažím v jídle omezovat a i tak mi každý doktor řekl, že jsem tlustá a že musím jíst míň, abych zhubla. A tady se láduju porcema, co by mi jindy vystačily na 2 dny, bez pohybu, váha jde dolů a ještě k tomu se cítím perfektně. Nechám si po tom měsíci zkontrolovat tlak a cukr, ale za mě Vám můžu slíbit, že tenhle způsob hubnutí budu propagovat a budu Vám tam posílat další a další lidi. To je snad fakt na Nobelovu cenu!!!!
Moc a moc děkuju!!!

Máte pravdu .... jaképak "úbytek nic moc" .......a dneska úbytek SUPER !.......jsem šikulka!!!! A to je pro mě březen vážně asi nejhorší měsíc v roce a jak je vidět, jde to i tak. Hodně nabitých a chaotických dnů mívám poměrně dost, s mým pracovním vytížením a faktem, že jsem s dcerou sama a oba rodiče jsou invalidní, to ani jinak nebude a proto je pro mě moc důležité naučit se jak jíst i právě při nich........ No, a mě už je jasné, že mám ve svém životě tři základní časové body: před a po revolucí, před a po narození dcery a před a po p. Marksové. Jak se cítíte jako můj životní milník ?

Katko, teda za největší fór u tohohle systému (samozřejmě kromě toho, že fakt funguje) považuji to, že při hubnutí mě jako kouč taktně "sprdnete", že jím MÁLO jídla ....... Chápete to? Celý život slyším (a to i od "lékařů -odborníků") jen .......nežer......jez míň.......snížit příjem ...... A Vy ..... jedla jste málo ...... To je paradox jak víno!!!! Ani netušíte, jak si to užívám ..... umíte si představit, jaká to je paráda smět se nabaštit bez výčitek?
Moc moc moc děkuju!!!!!

Paní Marksová, v sobotu jsem si nechala změřit tlak a cukr: tlak 107/81, cukr 5,3 ..... z toho mám velkou radost, držela jsem se poslední dobou tak na 5,6 -5,7. To je super!!! A za obrovský úspěch považuju to, že jsem za celý měsíc neměla žádnou čokoládu ani sušenku (a hlavně jsem neměla chuť !!), to tady fakt nebylo posledních 10 let!
Takže: za necelý měsíc (a to prosím ten pro mě nejhorší - daň.přiznání podpořené virózou) jsem sundala 5kilo!!!!!! Smekám před Vámi !!!! Moc moc moc děkuji a slibuji, že v tomhle způsobu stravování budu pokračovat. A až se dostanu pod 75 kilo, tak se ozvu .......

Paní Marksová, mám radost že se mi daří a je to z velké části vaše zásluha, tak jen abyste věděla, že vaše práce a čas strávený se mnou nebyl ztracený!
od minule jsem opět lehce váhu snížila, momentálně se pohybuju mezi 68,8 a 69,2 ... je to tím, že už na sebe nejsem tak přísná,takže si občas i něco "povolím" .. například v pátek manžel roztopil gril a dala jsem si buřtíka, s velkou chutí, bez výčitek .. a váha se do soboty ani nehla .. v sobotu pak jsme byly se sestrou a neteří v Praze, to jsem si opět užila a váha se opět nehla .. takže dobrý ... ale opět nějaký cm určitě zmizel, protože jarní kabátek který jsem si vloni na jaře koupila a pásek zapínala na poslední dírku, teď už zapínám na 4. dírku od kraje ..
za odměnu jsem si koupila po mnoha letech šaty a sukni .. už se těším až je vytáhnu - zatím si šaty nechávám na příští sobotu, vdává se mi neteř, tak si je poprvé chci vzít právě na svatbu - pak na odpoledne, jsou černé
s bílýma puntíkama . .. nevím jestli jsem to trošku nepřehnala, v mém věku, ale padly mi do oka a cítím se v nich super, takže prostě jsou moje a brzy budu muset vyrazit pro kalhoty, protože všechny mi jsou už dost velké ..
nevím jestli si vzpomínáte jak jsem řešila, že až zredukuju, že si za odměnu koupím pizzu, vy jste mi tenkrát napsala, že takhle to nefunguje, když mám chuť ať si ji klidně dám k obědu, že na ní není nic špatného - a od té doby co jí mám "povolenou" jsem na ni ještě neměla chuť ... a takhle nějak to asi prostě je - nejvíc láká to co je "zakázané" ..a proto váš systém funguje - nic není zakázané ..
před cca 2 týdny jsem si přestala zapisovat co sním, zkouším jestli i tak to bude fungovat, zatím funguje, myslím jsem si už celkem vryla do hlavy ten systém - hlídat si časy, pití a kdy si co dám ... nemám pocit že bych se omezovala a pořád jde pomalu váha dolů .. kdyby se mi povedlo "sundat" ještě tak 2 kg tak budu nadmíru spokojená ...
váhu si kontroluju pořád, jen už občas 1x za 2 dny .. jak kdy .. to už si asi ponechám jako každodenní rituál - abych věděla kdyby se něco začalo dít a včas s tím začala něco dělat, abych to už nikdy nenechala dojít zpátky nahoru ..:-)