Kolín

Bc. Šárka Drábková

Registrovaný diplomovaný nutriční terapeut

Zástup během MD

Paní Bc. Šárka Drábková během měsíce prosince 2020 odchází na MD.
Zastupovat ji bude paní Náměstková, která zde ordinuje vždy v PÁTEK.
Prosíme o objednání stávajících i nových klientů na pobočku v Kolíně na namestkova@systemah.cz nebo na 604 219 187SEMINÁŘ: Nastartuj se na hubnutí

Přijďte si oživit základy, inspirovat se a pořádně namotivovat. Více informací >>>
POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA!Telefon: 732 329 680
E-mail: drabkova@systemah.cz
IČ: 01893840
Bankovní spojení: 2400443766/2010
VS: číslo vašeho mobilního telefonu

Facebook

Kde mě najdete

Smetanova 764
(vedle kina, za divadlem)
1. patro proti schodům
280 02  Kolín

GPS: 50.0255044N, 15.2057531E

Ceník

Kdy ordinuji

Ordinační dny:
St 9:30 - 18:00
Schůzku je nutné si sjednat předem po telefonu.O mně

  • Věk: 29 let
  • Výška: 170 cm
  • Váha 62 kg

Vlastní praxi se věnuji již 6. rokem a pořád mě ohromuje, jakých výsledků může klient dosáhnout poctivým dodržováním této metody. Nejedná se vždy jen o redukci, ale především o nastolení zdraví a to i na úrovni krevních hodnot. Tato práce mi dává obrovský smysl a činí mě šťastnou, protože vím, jak obrovský potenciál Systém asistovaného hubnutí má.

Vzdělání

  • Všeobecné gymnázium Nymburk
  • Ostravská univerzita v Ostravě. Lékařská fakulta. Bakalářský obor: Nutriční terapeut
  • Ministerstvo zdravotnictví – Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru nutriční terapeut

Reference

R.CH,. 14.1.2019:

Krásné dobré ráno paní Drábková,
nedá mi to a musím se pochlubit ranní váhou, třikrát jsem se převážila, jestli mi váha dobře funguje. Včerejší váha ráno byla 103,8 a dnešní 102,9. Moc vám děkuji. Jste zlatíčko. Já říkám, že mi stačí vás jenom slyšet a už to funguje.
Mějte se moc hezky. R. Ch.

E.H., 8.12.2018:

Dobrý den paní Drábková,
to mě potěšilo, že jste si vzpomněla :-)
Váhu si stále držím na 60 kg, takže asi 12 kg dole a jsem spokojená, díky Vám.
Občas zhřeším sladkým po obědě, to přiznávám, ale další dny to pak zase srovnám.
Kupuji oblečení velikost 36 a to mě moooc těší :-):-):-)
Moc Vám za vše děkuji a přeji mnoho úspěchů a dalších spokojených klientek. E.H.

30.12.2016, M.Z.:

Dobrý den Šárko,
v březnu letošního roku jsem se zúčastnila hubnoucího kurzu na Váňově statku. Od té doby se snažím dodržovat Váš stravovací režim a chci se pochlubit, že začátkem prosince mi váha ukázala vytoužených 67 kg. Tenkrát se mi to zdálo jako nedosažitelný cíl. Teď, když rekapituluji uplynulý rok, teprve si naplno uvědomuju, jak moc zásadní ten víkend pro mě byl a co jsem díky Vám pro sebe dokázala udělat. Taky se mi často vybavují slova, kterými se s námi loučila Ilona. Říkala, že tento kurz dokáže lidem pomoct nejen zhubnout, ale dokáže změnit jejich život. Můžu to potvrdit. V mém životě se toho hodně změnilo, hlavně pohled na sebe. Víc se umím radovat a život je dnes o hodně bohatší a veselejší. Moc Vám za všechno děkuju protože bez Vás bych to nikdy nedokázala. Do nového roku Vám přeju hodně štěstí, zdraví a mnoho dalších spokojených klientů

21.11.2016:

Dobré ráno, paní Šárko,
srdečně zdravím opět z Bystřice. Nechci Vás dlouho zdržovat ani obtěžovat, jen se chci, jak jsem slíbila, s Vámi podělit o moji dnešní dvojitou radost. Nejen z toho, že je pátek, ale dnes se ukázala na váze rovná 100 :-). Já vím, strašné číslo, i pro mě - metráček. Ale já ho naposledy měla tak víc než před deseti lety, už ani nepamatuji. Od toho kurzu, tj. cca měsíc a půl je dolů 7,5 kg. Minulý týden jsem brala antibiotika, a tak váha stála, někdy byl i přírustek, ale teď už je vše ok. Příští týden jdu po půl roce k internistovi na kontrolu, tak snad mě pochválí... Už to cítím na oblečení, už i kamarádky a spolupracovnice si všimly, že nějak hubnu (příčinu zatím neví, protože jím normálně, všechno a pořád), oblečení mi začíná být volné, ale hlavně já sama se cítím lépe a lépe, je to super!!! Snažím se dodržovat Vaše rady, dost si vařím večeře podle receptů od Vás, když jsem marodila, tak i obědy. Hlad nemám, chuť na sladké také ne (sladkosti jsem omezila úplně, poslední Margotku jsem měla cestou do Dubovic, ale vůbec mi to už nechybí), tolik zeleniny, co kupuji teď, jsem snad nekupovala nikdy :-)), jen mám trochu strach z blížících se vánoc, cukroví mám ráda, ale snad to uhlídám.
Mějte se moc krásně, přeji hodně úspěchů, ať se daří a já se zase někdy ozvu.
S pozdravem L.D.

21.9.2015, Jana T.:

Dobrý den,
nevím, zda si na mne pamatujete, jmenuji se Jana T. z Krnova, klientů máte mnoho, ale byla jsem s Vámi na kurzu hubnutí - v březnu 2015, chtěla bych se "pochlubit" a poděkovat za všechno, má výchozí váha když jsem jela z domu byla 96,6 kg, dva měsíce po konzultacích s p.Drábkovou (bezva pomoc), jsem měla už dost pod 90 kg, teď nevím přesně, loučily jsme se s tím, že se ozvu jak budu mít, zda vydržím , pod 80 kg, v současné době mám 74-75 kg, už nějakou dobu, přes prázdniny to bylo perné si udržet (grilování,popíjení apod.)
Tyto skutečnosti neunikly mému okolí, hlavně v práci stále některé kolegyně vyzvídaly, tak jsem je nasměrovala a dvě jedou za vámi v říjnu od 9.10.15 , tak jim to tam pěkně a pořádně "vysvětlele", ono je lepší to vše slyšet osobně, každý si z toho všeho vezme co potřebuje.
Takže ještě jednou, díky moc.
J.T.

V.B. 13.7.2015:

Dobrý deň, Šárka, chcem sa len pochváliť, dnešná ranná váha bola prvý krát pod hranicou 60 kg, ukázala 59,7, už som fakt nedúfala, že sa niekedy na takúto váhu dostanem.
A to už niekedy aj zhreším a dám si vínko cez víkend k obedu a začala som jemne spevňovať, necvičím aeróbne, ale len posilňujem. Mám ešte jednu veľmi dôležitú vec, dala som si urobiť komplet krvný obraz a po dlhej dobe – 10 rokov mám konečne výsledky v norme, gastroenterológ porovnával hlavne železo a červené krvinky, podivoval sa, ako sa to zmenilo za pol roka, tak som mu vravela o Vašej metóde, bol nadšený, že niekto takéto veci ľudí vôbec učí :-).
Ďakujem a prajem krásny deň a ak ste ešte nedovolenkovali, tak si užite dovolenku.

Jana K. 8.8.2015:

Ahoj Šárko :-),
Sice nejsem v systému s hlášením jídelníčků, ale aspoň Ti chci napsat svoje dojmy z uplynulých dnů mého nového stravování. Držím se Tvých doporučení co se týče časů jídla, složení, signálu kručení. A funguje to skvěle. Jediné, co mi to čas od času lehce komplikuje, je moje dosavadní stravovací historie, poznatky, možná i domněnky ohledně toho, co je a co není dobré jíst. Ale jsem nad věcí, je to jen v mé hlavě, spíš to pozoruju, než abych z toho šílela.
Mimo jiné zjišťuju, že v uplynulých cca 20 letech, kdy jsem byla (podle škatulkování) vegan, makrobiotik nebo vitarián a navíc úplně bez cukru (sacharózy), mi některé specifické chutě chyběly a nešly nijak nasuplovat jinou potravinou, než tou původní (cottage sýr třeba, feta sýr, vajíčko, kozí kefír, borůvkový koláč...). I nadále jdu po kvalitě toho, co jím, ale to, co jsi mi vysvětlila ohledně skladby jídelníčku a toho, jak funguje trávení toho všeho, to je prostě osvobozující. Bez nadsázky.
Ale hlavně... konečně vím, co je pro mě přiměřená porce a tak ať sním cokoliv z toho doporučeného, není mi ouvej, ale hej :-)
Děkuju

Mirka K.,3.5.2015:

Dobrý večer p. Drábková,
chci Vám poděkovat za veškerou práci, kterou jste se mnou měla, hlavně za to , že jste mě naučila jak se správně má jíst a váha jde dolů. Už nehltám jídlo, které přinesu domů a necpu se ve 22 hod. zmrzlinou. A hlavně nemám vůbec hlad. Moje váha je dnes 75,5 a hlavně i moje tělo se srovnalo. Už mám i menší velikost kalhot. Musím obměnit šatník. Chtěla bych ještě nějaké to kilo dát dolů, tak se budu snažit. Nevím sice , jak to dopadne na dovolené , ale i tam se budu snažit o pravidelnost.
Přeji Vám mnoho dalších úspěchů a ještě jednou moc a moc děkuji.
Zachránila jste mi život :-)!

Viktoriá B., 16.4.2015:

Funguje, už mám váhu, o ktorej som si myslela, že ju nikdy nedosiahnem a to sú od pobytu hubnutí 3 týždne... Skvelý prístup Š. Drábkovej, poradí, pomôže, pochváli, povzbudí, keď nejde všetko tak, ako má... Ja osobne pozorujem okrem zníženia váhy aj skľudnenie, oveľa lepšie spím a celkovo sa cítim dobre. Odporúčam každému, kto chce byť štíhly a chce sa dobre cítiť.

Josef M., 7. 4. 2015:

Dobré ráno,
zasílám report. Ještě chci říci, Vy svoji práci neděláte dobře, Vy ji děláte výborně. Vždy to je v hlavě člověka a Vám se to u mně podařilo. Děkuji.
Dál se budu snažit. M.

Helena H., 3. 4. 2015:

Dobrý den paní Šárko,
chtěla jsem Vás pozdravit a sdělit, že váha jde pořád dolů...už mám 74,7...jsem nadšená jde to sice pomalu, ale už mám volné věci a to je úžasné...prostě to jde , snažím se pořád dodržovat co jste mne naučila a někdy zase kouknu do papíru a přečtu si to a když se mi váha zvedne řeknu si hypothalam...holka vydrž.
Přeji krásné a pohodové velikonoce :-D:-D

Dagmar J.+ Hanka P., 23.3.2015:

Dobrý den, paní Drábková,
omlouváme se za zpožděnou odpověď a moc a moc děkujeme za poslané hodnoty i za úžasný kurz, který jsme si se sestrou skvěle užily a který pro nás opět byl velkým přínosem. Zase jsme se dověděly mnoho nového, užitečného a pro nás důležitého, taky si potvrdily, co děláme při svém snažení dobře a co ne. Velmi oceňujeme, že se tomuto tématu věnujete a navíc je umíte opravdu skvěle! přiblížit a vysvětlit posluchačům.
Ještě jednou moc a moc děkujeme za všechna ta shozená kila tuku, díky vašemu úžasnému, jednoduchému, dlouhodobě udržitelnému a hlavně funkčnímu systému. Máte moc opravdu pomoci těm, kteří o pomoc skutečně stojí a změnit život mnoha nešťastným lidem. To vás může vážně těšit a být patřičným zadostiučiněním.
Velmi přínosná byla i možnost, poměřit si po roce sledované tělesné hodnoty.
Doufáme, že jsme se určitě neviděly naposledy.( Praha zase taky není tak nedostižně daleko.)
Reklamu vám budeme dělat, kudy budeme chodit a pokud by pro vás bylo nějak užitečné organizovat cokoliv v Prostějově, popř. někde poblíž (např. Olomouc), rády pomůžeme - klidně se na nás obraťte.
Tak prozatím ještě jednou za vše obrovský DÍK, mnoho spokojených, zeštíhlených klientů a hlavně fůru osobního štěstí v soukromém životě :-) ;-) :-D

Simona S., 2.3.2015:

Dobrý den,
budu již pokračovat sama. Nikdy jsem nevěřila tomu ,že se dostanu na váhu 78,5 kg ve věku 44 let. Jsem nadšená a štastná a i hrdá ,ž e jsem to zvládla. Mám před sebou ještě 5 kilo ,ale to už zvládnu. Už vím jak na to. Spolupracovalo se mi s Vámi výborně. Motivace výborná. Bylo pár dnů kdy jsem to chtěla vzdát,ale díky Vám jsem to ustála.
Děkuji za krásnou spolupráci. Jste skvělá!

Miroslava S., 10.1.2015:

Dobrý den, chtěla jsem Vám popřát do nového roku všechno nej… hlavně hodně zdraví, štěstí, pohody a klidu pro Vás a celou Vaši rodinu. Také jsem Vám chtěla ještě jednou poděkovat za opravdu lidský přístup k nám klientkám. Mně se podařilo to mé hlídací kilo (72 kg) „uhlídat“ i přes svátky, musím ale říct, že se mi systém stravování tak dostal pod kůži, že ho neberu jako žádné omezení a jedu už tak nějak samovolně… a moc se mi to líbí.. zdravotní problémy zmizely.. v novém těle je mi dobře… občas se i rozmazluju různými masážemi, cvičením.. jsem spojená.. a asi je to na mně znát, protože najednou se našel i bezvadný chlap… no prostě díky Vám se mi změnil život úplně od základů…
Ještě jednou díky!!!

Dagmar D., 12.12.2014:

Dobrý den paní Šárko,

zrovna jsem se chystala Vám napsat. Už druhý týden mám svou vysněnou váhu pod 70 kg a jsem naprosto spokojená. Takhle bych se chtěla do budoucna držet.

Z Vánoc sice obavy trochu mám, ale opravdu jen trochu, protože už vím, jak na to, když půjde nějaké deko nahoru.

Každopádně moc děkuji za rady a recepty, určitě je využiji. Tuto Vaši "dietu" jsem si zvolila za životní styl, v případě potřeby si ji upravím a už tak upjatě nedodržuji některé zásady, ale ono to funguje. Jsem Vám za to moc vděčná a doufám, že mi tato ideální váha vydrží co nejdéle. Mám tedy 172 cm a necelých 69 kg. To jsem ale dobrá, že?:-)

Vaše práce má v mém případě každopádně smysl. Nepotřebovala jsem sice zhubnout moc, ale přece jen to chtělo trochu vůle a disciplíny. A když jsem viděla ty výsledky (i když byly velice pomalé, od začátku dubna jsem zhubla cca 13 kg), tak jsem si řekla, že to stojí za to.

Nejvíce mi ale vyhovuje, že nic není zakázané, jen je třeba přemýšlet nad tím, kdy si to či ono mohu sníst a potlačit tu okamžitou chuť na danou pochutinu. Ani jsem si na začátku nemyslela, že zrovna tohle mi nebude dělat žádné problémy. Nevadí mi, že si zákusek dám až další den ke snídani.

Přeji Vám pohodové Vánoce a nový rok 2015 plný zdraví, štěstí, spokojenosti a tak spokojených klientů, jako jsem já.

Kateřina K., 12.12.2014:

No, Šárko, jste skvělá...no, prostě zírám:-D...díky za pokyny na vánoční svátky...už jsem přemýšlela o tom, jak to udělám a co budu jíst a kam raději nepůjdu na návštěvu, aby mě nenutili jíst a pít, jaké výmluvy použiji....vůbec jste nemusela nic posílat a přesto jste poslala, i když je to zadarmo8-)překvapilo mě to...nepřipravujete se takto o peníze?:-)...je to přece Vaše práce - prodávat svoje vědomosti za penize, ne?:-)...děkuji Vám a posílám vánoční světlo lásky do všech srdcí,které jsou kolem Vás:-)...do Vašeho nemusím, už tam je:-P...zdraví Kateřina K

P.S. Poznáš stovky lidí a nic to s tebou neudělá. Pak ale poznáš jednoho člověka a svět se ti obrátí naruby.

Dáša D.:
Dobrý den, Šárko,

asi si na mě už nevzpomínáte, ale byla jsem v dubnu v Herálci na Vašich přednáškách o hubnutí a tam jsem slíbila, že napíšu, až budu mít výsledky. Když jsem v pátek odjížděla do Herálce, vážila jsem ráno 77,3 kg. Dneska ráno jsem měla 71,9 kg. Není to sice žádný hrdinský čin, ale mám z toho moc dobrý pocit. Hubnu pomalu, bez jakékoli námahy, myslím, že takhle dokážu jíst pořád. Neříkám, že se Vašimi radami řídím 100%ně, ale snažím se. Jím všechno, jen přemýšlím o tom, kdy to či ono sníst. Cítím se skvěle, změnila jsem šatník a i okolí si toho samozřejmě všimlo. Chtěla bych se dostat pod 70 kg a pak si tuto váhu udržet.

Mějte se hezky, až dojdu do cíle, ozvu se.

Eva H.:
Dobrý den, paní Drábková,

zdravím Vás a jen trochu dávám o sobě vědět, jak se mi s tou váhou pořád daří. Co jsem Vám psala naposled někdy v červnu, tak to bylo nějakých 78 kg, šlo mi to ještě trochu dolů, teď si udržuji váhu tak 75 až 75,5 kg s malými + - výkyvy, už asi 6 týdnů. O prázdninách na dovolené byly chyby, takže to bylo hned +2,5 kg, a pak jsem to sundávala dolů, šlo to pomalu, ale šlo to. Teď to už mám asi celkem ustálené, jídelníček se snažím pořád nějak dodržovat, někdy nestíhám spíše časy jídla - hlavně večer si to musím hlídat. Ale jím poměrně pořád dost, hlad nemám, vyhovuje mi vše a cítím se v pohodě, asi u této váhy nějak skončím, stačí mi to. A cukr v krvi byl před 5 týdny na hodnotě 4,5, a to už byla kontrola, předtím měsíc bez léků !!! Skvělé! Pí všeobecná doktorka se nestačila divit! Jen se ptala, jestli to moje hubnutí je cílené, už za tím viděla snad nějaké onemocnění.

Takže pořád děkuji za navedení správné cesty na zhubnutí, protože mě to dalo i s kily, jež jsem měla ještě chvíli před Vaším školením, celkem dobrých min. 17 kg, a to je skvělé a cítím se velmi dobře.

Snažila jsem dost ovlivňovat své okolí u lidí, kteří by to také potřebovali, ale zjistila jsem, že k tomu, aby lidi změnili své letité návyky, je potřeba se skutečně v hlavě hóooodně naštvat, a to moc lidi nechtějí dávat, asi si myslí, že to vše přijde nějak zadarmo...nebo jsem nebyla tak přesvědčivá jako Vy, ale zase viděly mé váhové úspěchy v denním přenosu a divili se, co vše mohu při hubnutí sníst.

Zdravím a přeji hodně úspěchů s dalšími klienty i v životě.

2.5.2014, Michaela K.: Dobrý den Šárko, i přesto, že nám hlášení skončilo, Vám musím napsat a hlavně moc, moc poděkovat za příkladné vedení a vysvětlování celý minulý měsíc. Doufám, že jsem si správné návyky a harmonogram stravování již osvojila, a samozřejmě budu pokračovat ve snižování váhy dále.Vám patří velikánské DÍKY za vstřícnost, podporu a trpělivost, jste prostě úžasná :-). Kurz hubnutí byl také bezva :-). S Evou se stavíme na kontrolu.
Takže mějte se moc krásně a ještě jednou DĚKUJI :-)
S pozdravem Míša

18.3.2014, Vít V.: Dobrý den paní Drábková, byl jsem u Vás minulé úterý na konzultaci a ono to opravdu funguje.... Víte, Vy jste to říkala, ale já moc nevěřil. A vše se potvrdilo. Naváženo u Vás 92,3 a k dnešnímu ránu jsem na 90,1.
Dodržuji pravidla, co jsme si řekli a i přes sobotní zabijačku a nedělní zelenino-rybí den, jsou výsledky výborné .
Opravdu každé ráno mi váha ukazuje od -100g až do -700 g. Tak jsem opravdu nadšený, moc díky !
S pozdravem.

27.1.2014, Malá J.: Dobrý den paní Drábková, musím se přiznat, že jsem trošku pochybovala, že když se budu takhle cpát, že začnu hubnout! Roky jsem snídala jen jogurt a teď si k němu dám ještě pečivo a hubnu, fakt to nechápu. OPRAVDU TO FUNGUJE! Mám 1,5kg DOLE! Děkuji za Vaše dobré rady, Jitka.

16 .12. 2013, Marie K: Paní Šárko dobrý den, tak stále pronikám do tajů jídelníčku a kombinací stravy a dodržování pravidel. Od naší schůzky v Ivanovicích jsem dala dolů 5,5 kg.Už jsem na Vás předala i nějaké kontakty. Tak se blížím k ménu nastavenému cíli, jestli to tak půjde , tak ho ještě potáhnu .A to jsem si i dala čokoládový bonbon a trubičku ze sněhem. Když se to některý den nepodaří , tak už i vím co jak a příští den to hned stáhnu - je to super. Recepty stále testuji a některé jí celá rodina.

23. 11. 2013, Dana Ž.: Dobrý den, zdravím Vás z Brna. Po zavedení ovocných svačinek (dopoledne), musím potvrdit, že už nemám ten obědový vlčí hlad a celkově se cítím líp. Tím pádem neďobu čokoládu a jiné náhražky. Moc děkuji za radu s diuretickým čajem po cvičení. Fakt to funguje.
Přeji pěkný víkend a ještě jednou díky!

22. 11 2013, Jitka H.: Dobrý den paní Koutňáková, tak s "hubnutím" jsem začala v pondělí. V úterý ráno jsem byla na stejné váze jako v pondělí, ve středu -100g, ve čtvrtek ráno -400g. Jídelníček jsem přesně dodržovala, je fakt že večer jsem cítila hlad, ale chodím brzy spát, tak to bylo v pohodě. Takže jsem se podívala jak pěkně jde sundat půl kila, už teď jsem motivovaná a těším se na výsledky :-)!
Jste úžasná že jste napsala, jdu do mlhy hledat obchod a nakoupit suroviny na Mimózu :-)
Moc děkuji a také přeji krásný víkend, Jíťa.

21. 10. 2013, Šárka C.: ..., mě to prostě baví :-)!!! Jste zlatíčko, ještě jednou díky a pošlu zprávy, jak válčím :-). 22. 8. 2013, Marcela Š.: Dobrý den, tak váha je dnes 78,2 kg. Skoro 7 kg dole!!! Jsem nadšená :-) !!! Zase oblíknu kalhoty-nepřekonatelný pocit! Díky moc! Vrátilo se mi sebevědomí a ten pocit, že si můžu dát i buchtičku je prostě osvobozující. Těším se na příští kontrolu a jak mi píšete, kila dolů!

5. 8. 2013, Milena H.: Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za konzultaci. Jedu si sama a už mám 3 kila dole, je to úžasné a hlavně si to pořádně užívám! Jsem zvědavá na kontrolu u Vás, zatím se mějte krásně a díky!!!

2. 8. 2013, Miloslava K.: Dnes je to přesně měsíc od mé návštěvy u Vás. I když se třeba ještě budu zítra hlásit, chci Vám za všechno moc poděkovat. Bez Vás bych to nikdy nedokázala. Teď už jsem myslím docela dobře nastartovaná a doufám, že to půjde ještě o kousek dolů. Cítím se už takhle velmi dobře:-). Přeji Vám vše nej a ještě jednou moc děkuji za povzbuzení a vedení! Přeji spoustu spokojených klientů!