Časté dotazy

Co když zaplatíte peníze a nezhubnete?

Tak to v Systému rozhodně není! A to z několika důvodů.

Prvním z nich je, že se dostáváte pod odborné vedení registrovaných diplomovaných nutričních terapeutů (viz Kontakt), kteří mají v této oblasti velké zkušenosti a umí pomoci.

Druhým je, že Systém využívá biochemických znalostí a zákonitostí v těle a snižování je přirozeným následkem praktických opatření.

Třetím důvodem je, že Systém vyvíjí potřebný psychologický tlak, který napomáhá v postupném dlouhodobém snižování.

Systém není žádný zázrak, ale umění pomoci v pravou chvíli a správnou metodou.

Co když mi hubnutí nepůjde?

Od toho je tu odborné vedení diplomovaných nutričních terapeutů. Toto v Systému je první věcí, která klienty překvapí! Nejsou ponecháni svému osudu, ale velmi pečlivě je hlídán správný postup. Běžně za měsíc klienti sníží o 3-5 kg! To je samozřejmě již na každém, jak se do snižování položí a zvládne dodržovat námi podané pokyny (viz Napsali o nás, které jsou od klientů).

Budu si umět hmotnost udržet?

Tím, že klienti s nutričním terapeutem denně řeší své jídelníčky, naučí se správné kombinace jídel a jak kompenzovat případné nárůsty hmotnosti třeba po nějaké oslavě či jiné akci, takže udržování dosažené hmotnosti je snadné.

Co když jsem vyzkoušel(a) již všechno a přesto jsem nesnížil(a)?

Tak to je Systém tou správnou volbou, protože přesně pro Vás jsme tu! Je to z několika důvodů:

Systém se takto nejmenuje bezdůvodně – je to opravdu do všech detailů propracovaný soubor mnoha praktických opatření, která jsou podpořena psychologickým působením a správným pevným vedením diplomovaného nutričního terapeuta. Edukace trvá přes hodinu!

Dále velmi rychle reaguje na případné nárůsty hmotnosti, které si způsobíte a včasným zásahem do jídelníčku vyrovná okamžitě tyto nechtěné následky a zase se pokračuje postupně dolů.

Navíc poskytuje oporu pro jakékoli Vaše dotazy, které zodpovídáme ihned!

Další dotazy

Máte ještě nějaké další dotazy, nebo obavy, které Vám brání v tom, abyste se se svou nadváhou vypořádali? Napište nám je! Rádi vám vše vysvětlíme!