Jak to funguje?

Nejprve je třeba objednat se nejlépe telefonicky (viz Kontakt), protože první edukace trvá přes hodinu a je nutné vše organizovat dle potřeb klienta.

První edukaci provádíme nejčastěji osobně, neboť je třeba přesně klientovi vysvětlit, jak funguje trávení, jak má sestavovat jídelníček a vše podstatné týkající se redukce.

Pokud je někdo z opravdu velké dálky a nemůže použít blíže situovaného terapeuta pracujícího metodou Systému asistovaného hubnutí, pak po dohodě může dojít k telefonické edukaci za pomoci materiálů zaslaných e-mailem.

Po první edukaci má klient dvě možnosti.

Za prvé tento čas vezme jako konzultaci, věří si, redukci si vede sám a za měsíc přijde na kontrolu, kde se zjistí výsledky, přeměří míry, probere se postup redukce, dotazy (viz Ceník)

Pokud však klient již absolvoval množství diet se špatnými výsledky a jo-jo efektem, pak je pro něj výhodnější, aby se zařadil do Systému asistovaného hubnutí.

Co to je? Je to mimořádně individuální spolupráce mezi terapeutem a klientem.

Denně probíhá poradenství, denně probíhá kontrola jídelníčku, denně je sledován postup redukce, denně se můžete opřít o zkušenosti odborníka v reálném čase! (viz Ceník)

Pokud se klient zařadí, terapeut mu vysvětlí pravidla postupu a již od dalšího dne nastupuje přesný režim, který vede k denním úbytkům! Není pravda, že to nejde.

Naše praxe toto překonala.

Tento režim je praktikován dle potřeb klienta do jeho cílové váhy. Někdo použije jeden měsíc a je schopen si redukci vést sám, někdo potřebuje delší dobu kontroly, to je již individuální.

Pro více informací nás bez obav kontaktujte, nebo si přečtěte více informací o tom, jak to funguje.

Jaké máme výsledky?

Na následujících grafech znázorňujeme klasický průběh vývoje váhy našich klientů během sledovaného období.

Klient/ka č. 1566

Věk: 62 let     Výška: 154 cm     Počáteční váha: 90 kg     Váha po 3 měsících: 76,9 kg

Chcete vidět další naše výsledky?