Jídelníčky.com

Webovou aplikaci www.jidelnicky.com vytvořil Systém asistovaného hubnutí s.r.o. jako první pomoc při potřebě redukce nadváhy.

Systém asistovaného hubnutí s.r.o. je společnost, která byla založena v roce 2006 paní Lenkou Náměstkovou, DiS., registrovannou diplomovanou nutriční terapeutkou, a od té doby pomáhá lidem se snižováním nadváhy.

Na aktuální hodnotu snížených kil se podívejte do pravého sloupce tohoto webu.

Lenka Náměstková, DiS. vydala v roce 2005 knihu obrazových kalorických tabulek, které názorným způsobem ukazují, jaká je opravdu realita v hodnotách potravin. Je zde zváženo a spočítáno přes 160 druhů základních potravin a dalších 375 doplňkových informaci o hodnotách potravin. Důležité je to, že si na první pohled uvědomíte, že například sojový rohlík, velmi dobrý a velmi zdravý, nemůže většina žen sníst celý! A takto je to i s mnoha dalšími potravinami.

Po velkém úspěchu knihy, které se dosud prodalo přes 3 000 ks, si paní Lenka Náměstková, DiS. uvědomila, že je třeba ale jít ještě dál!

Řada lidí, a troufáme si tu říci, že většina, chce hubnout, aniž by tušili, jakou hodnotu má jejich vlastní energetický rámec, jak jíst, kolik toho sníst a to právě řeší Jídelníčky!

Nejen že po zadání vašich osobních hodnot měr a věku spočítá Váš osobní energetický rámec, ale máte nyní možnost velmi snadnou formou podle fotografií, naplnit tento rámec správnými potravinami. Program spočítá tento rámec a rovněž načítá hodnoty vybraných jídel. A vy máte možnost jednoduchým způsobem sestavovat jídelníčky a budete znát kJ hodnoty a máte možnost je porovnávat právě s tím vaším osobním energetickým rámcem. Pokud vás zajímá více informací, můžete si přečíst náš článek, jak na zdravý jídelníček.

A to je základ úspěchu!

My totiž dokážeme dělat složité operace srdce, létáme na měsíc, dokážeme naprosto vše, ale v oblasti hubnutí, ač se všichni snaží najít nějakou pilulku, tak pořád prostě platí, že pokud je vyšší příjem nad výdejem, tak tlousneme.

A to se nezmění. Pořád to bude o tom příjmu a výdeji!

Přejít na jidelnicky.com »