Denní sestupy 100 – 300g

Denní sestupy 100-300g jsou normální. Berte tuto informaci jako fakt. Toto je běžný sestup, který klienti zařazení v SAH® absolvují.

Není pravda, že by to nešlo, tyto mýty jsme již vyvrátili.

Těchto sestupů docilujeme nastavením jídelníčku podle konkrétních podmínek klienta a nastavením kontrolních časů, kdy jídlo má klient jíst.

Samozřejmě, že nejde každý den dolů 300g! Někdy je to těch 100g, někdy 300g a někdy to skočí 600g, ale to je vždy podle toho, co si tělo „vydrápne“ – my jen nastavujeme podmínky.

A ani 100g dolů není malý sestup! Tělo na něj musí nadělat přes 100 000 chemických reakcí, aby spálilo 100g tuku, tak si těchto úbytků opravdu važte, protože je čeho.

Někdy může také být „stání“, to když je druhý den stejná váha, ale to už je signalizace, že se do procesu plete zadržovaná voda a dostanete od nás informace, jak dále postupovat.

Čas od času může být navýšení, ale tam od nás dostáváte jednodenní korekční jídelníček pro ten den, vyeliminujeme práci hypothalamu a již si zase po svém pokračujete níže.

Systém asistovaného hubnutí® je do všech podrobností propracovaná metoda, která postupně oloupe i velké nánosy tuku z těla. Využijte našich znalostí, prospějete svému zdraví!