Informace, že se nemáte vážit

Je to až s podivem, jak i odborníci opakují do blba staré nesmysly!

Tento nesmysl je pozůstatek z minulého století, když váhy vážily pouze po kilech a když dával lékař pacientovi dietu, tak říkal: „Nevažte se denně, ať vás nestresuje, že nic nevidíte!“

Bohužel opakováním a časem z toho vypadlo to „že nic nevidíte“, zůstalo jen to, abyste se nestresovali, a pak přicházíte s těmi ohromnými nadváhami. Kdybyste viděli, jakou raketu to bere směrem vzhůru, tak byste se vyděsili mnohem dříve!

V Systému asistovaného hubnutí® naprosto jasně díky dennímu vážení vidíte, jak redukce pokračuje a nejen, že je to ohromně motivující, když je každý den o kus méně, ale hlavně Vám to dává možnost kontroly sestupu, protože navýšení pro Vás není informace o tom, že se máte zhroutit, na sebe vykašlat, říkat si, že Vy to nikdy nezhubnete… Ne! Je to velice cenná informace o tom, že se v těle nahromadila přebytečná voda, kterou musíte vyhnat a ukáže se celý návrat a ještě s dalším úbytkem.

Važte se denně, po probuzení (ať to bude jakákoli doba, když jste po směnách), po toaletě (byť jen malé), nazí. To je jediná měřitelná hodnota a její postup má velkou vypovídací hodnotu.