Pouze základním jídlem

Vraťme se zpět ke „kořenům“ – ale rozhodně těmi kořeny nemám na mysli paleo stravu, nýbrž zařazení běžných základních potravin do našich jídelníčků, tak jak to dělávaly naše babičky.
Pojďme využívat potraviny a suroviny v jejich základní podobě bez zbytečných úprav a aditiv. Čím menším procesem zpracování konkrétní surovina prošla, tím lépe. Připravme si jablečnou přesnídávku z jablek, bramborové knedlíky z brambor a ovesnou kaši z ovesných vloček. Vaše tělo Vám poděkuje! Nátlak výrobců prefabrikátů se nám snaží namluvit, že šetří náš čas, ale opak je pravdou a to, co se pak děje s Vaším tělem škodí jen Vám!

Nicméně není možné setrvávat ve starých zajetých dogmatech a představovat si, že mohu jíst jídla našich babiček tak, jak je jedli oni, v jejich době. A ta doba, to je ten kámen úrazu. My se nacházíme v naprosto jiné době, ale chceme jíst jídla našich babiček a dědečků.

Není žádný důvod je nejíst!! Jsou pro naše těla důležitá, přinášejí ty správné živiny, naše těla je znají a umí je zpracovat. Jde ale o to, že ta doba se změnila. Výdej, který měli naši prarodiče se v našich podmínkách neděje, ale my pořád ještě chceme jíst ta dobrá jídla.

A to právě Systém asistovaného hubnutí® umí zařídit. Jde totiž jíst všechna ta jídla, všechny suroviny, nic není třeba vylučovat z jídelníčku, ale je důležité jíst suroviny ve správnou dobu, kdy budou pracovat pro tělo a ne proti němu! Nebojte se přijít poradit, je hodně nového ve stravování a naše těla jsou báječná, umí se opravovat!